SZCZELNY TARAS: WYKONAWSTWO I NAPRAWY DACHÓW I TARASÓW

Jesteśmy firmą dekarską z Wrocławia, której specjalnością jest technologia membran PVC. Wykonujemy jednak nie tylko izolacje i naprawy dachów, lecz także nowoczesne hydroizolacje tarasów i balkonów z wykorzystaniem certyfikowanych membran PVC oraz membran EPDM. Właśnie ta technologia jest obecnie jednym z najnowocześniejszych sposobów na uszczelnianie tarasów.

Innowacyjne podejście oraz korzystanie z nowoczesnych technologii są dla nas warunkami, które musimy spełnić, by dostarczyć Klientom światowej klasy rozwiązania techniczne. Wobec tego oferujemy w pełni unikalne, sprawdzone w praktyce technologie, dzięki którym taras pozostaje szczelny przez wiele lat, bez konieczności przeprowadzania kosztownych konserwacji. Każdorazowo staramy się dopasować rodzaj izolacji do potrzeb Klienta i budżetu przeznaczonego na inwestycję. Zawsze znajdujemy optymalne rozwiązania – zarówno w realizacji dużych projektów, jak i dla domów jednorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

NAPRAWY TARASÓW Z WYKORZYSTANIEM SYSTEMÓW PVC

Wyróżnia nas elastyczność – oferujemy wsparcie techniczne nie tylko w przypadku nowo budowanych obiektów z tarasami, lecz także jesteśmy gotowi przeprowadzić fachową naprawę przeciekającego tarasu. Wynika to również z faktu, że membrany na taras proponowane przez naszą firmę to produkty znajdujące zastosowanie w wielu różnych obiektach – świadczy o tym sam fakt, że mogą być wykorzystywane z jednakowym powodzeniem jako izolacja różnego typu pokryć dachowych, jak i balkonów i tarasów.

Warto zaufać wysokiej jakości i doskonałym właściwościom tarasowych systemów PVC aby mieć pewność, że dany obiekt uzyska najlepszą ochronę przed szkodliwymi skutkami niekorzystnych warunków atmosferycznych. Systemy te zaspokajają wszystkie potrzeby w zakresie optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu technicznego rozwiązań. Membrany PVC i EPDM są produktami z olbrzymim potencjałem – już teraz dają niezrównanie skuteczną ochronę przed wilgocią i korozją, a architekci, projektanci i technicy wciąż pracują nad ich parametrami, by stawały się coraz bardziej zaawansowane.

Pokrycie dachowe z PVC występuje w wielu kolorach, a montaż profili architektonicznych na powierzchni tarasu, balkonu lub dachu może zapewnić wysokiej jakości wrażenie estetyczne.

POWIERZONE NAM ZLECENIA REALIZUJEMY SOLIDNIE I TERMINOWO, A CO NAJWAŻNIEJSZE UDZIELAMY GWARANCJI.

Innowacyjność. Jakość. Bezpieczeństwo

Naszą misją jest ochrona tego, co cenne. Firma Szczelny Taras wykorzystuje solidną wiedzę fachową i innowacyjność do ochrony aktywów swoich klientów. Nasze produkty, systemy i usługi oparte są na zaawansowanej technologii, łatwości obsługi i wysokiej jakości, dzięki czemu nasi klienci i inne zainteresowane strony otrzymują efektywne rozwiązania tworzące dodatkową wartość.

Pokrycia tarasowe z membrany PVC

Pokrycia tarasowe z membrany PVC zostały w ciągu ostatnich 40 lat zainstalowane na dachach w różnych strefach klimatycznych i doskonale radzą sobie w różnych warunkach pogodowych. Tarasy wykonane membraną PVC mają długą, udokumentowaną żywotność i wymagają minimalnej konserwacji.

Montujemy membrany PVC marki Protan

Protan to uznany na rynku producent membran PVC. Firma posiada certyfikaty „System Zarządzania Jakością ISO900” i „System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001”. Oznacza to, że wszystkie aspekty działalności firmy są identyfikowane, a ich jakość udokumentowana. Ponadto produkcja ma możliwie najmniejszy negatywny wpływ na środowisko – zarówno na skalę lokalną, jak i globalną.

Membrana tarasowa eksponowana GT

Membrana tarasowa eksponowana GT

Taras balastowy płytami betonowymi na stopkach plastikowych

Taras balastowy płytami betonowymi na stopkach plastikowych

Taras balastowy deskami lub kompozytem na legarach

Taras balastowy deskami lub kompozytem na legarach

Taras balastowy deskami lub kompozytem na legarach

Taras/dach balastowany kamieniem dekoracyjnym/żwirem